Учні ЗОШ №3 відвідали Свято-Елисаветський чоловічий монастир

18 вересня 2014 року відбулася поїздка учнів ЗОШ №3 м. Новомиргород до Свято-Елисаветського чоловічого монастиря м. Кіровоград, куди вони були запрошені намісником обителі архімандритом Мануїлом (Задніпряним) з приводу престольного свята.
Учні разом з вчителями взяли участь у святковому Богослужінні, мали змогу прикластися до мощів святих праведних Захарія та Єлисавети, батьків Святого Пророка та Предтечі Господнього Іоанна. Разом з прочанами звершили хресну ходу навколо обителі та розділили з ними святкову трапезу.
Намісник монастиря архімандрит Мануїл провів екскурсію по новозбудованому Свято-Вознесенському собору. Після цього учні разом з вчителями та супроводжуючим їх священником Михайлом Чонкою поздоровили братію та намісника монастиря з престольним святом і висловили слова подяки за гостинність.
Поїздка залишила радісний відбиток на серці кожного. Учні отримали багато нових знань та позитивних емоцій.
P1010002 P1010004 P1010010 P1010039 P1010042 P1010043